KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16381004
nr 1638 1004
Thomas Webster
(1800-1886), Storbritannien
Oljemålning, Interiör. Signerad, Olja på pannå, 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Thomas Webster, brittisk bildkonstnär född 1800, död 1886.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:15:10
26/8 17:54:27
- Klassiska
26 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Thomas Webster
Läs mer om Thomas Webster